Parafia Św. Ludwika we Włodawie

16 października 2022

  1. Dziś obchodzimy 22. Dzień Papieski. Ofiary na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” można składać do skarbony św. Antoniego.
  2. Nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17:15. W poniedziałki i wtorki szczególnie zapraszamy dzieci. W pozostałe dni tygodnia do prowadzenia modlitwy zapraszamy przedstawicieli wspólnot parafialnych. Lista prowadzących znajduje się w zakrystii ministranckiej.
  3. Spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców odbędzie się jutro (17.10) o godz. 16:00 w sali MB Królowej Pustelników w klasztorze.
  4. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym „Emmanuel” zaprasza na Seminarium Odnowy Wiary, które rozpocznie się w czwartek (20.10) o godz. 19:15 w kościele. Kolejne spotkania będą się odbywać przez 7 kolejnych czwartków.
  5. Wspominki przyjmujemy w zakrystii ministranckiej po mszach św. Rozkład nabożeństw na cmentarzu w dniach 1-8 listopada mozna zobaczyć TUTAJ.
  6. W czwartek (20.10) zakończy się remont prospektu i balustrady empory organowej. Przed nami jeszcze remont dwóch galerii obok organów. Do czasu zakończenia całości prac codzienną spowiedź i adorację Najśw. Sakramentu rozpoczynamy od godz. 17:00.
  7. W minionym tygodniu pożegnaliśmy zmarłych: śp. Roberta Kubaszewskiego i Zbigniewa Radzio. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…

Z życia parafi

Kolęda 2022/23

Kolęda 2022/23

Wizyta duszpasterska rozpocznie się 27 grudnia. Będziemy odwiedzać...

Więcej
KEP w sprawie ataków na św. Jana Pawła II

KEP w sprawie ataków na św. Jana Pawła II

STANOWISKO RADY STAŁEJ KONFERENCJI EPISKOPATU POLSKI WOBEC DZIAŁAŃ JANA...

Więcej
Zmarł o. Stanisław Jarosz

Zmarł o. Stanisław Jarosz

Ze smutkiem zawiadamiamy, że dnia 19 listopada 2022 r., przeżywszy 69 lat,...

Więcej
Pomnik o. Kajetana Młynarskiego

Pomnik o. Kajetana Młynarskiego

Niewiele osób w naszym miescie wie, że Włodawa ma swojego Męczennika. Jest...

Więcej