Parafia Św. Ludwika we Włodawie

6 listopada 2022

  1. Do wtorku włącznie msze św. o godz. 9:00 są odprawiane w kaplicy Zmartwychwstania Pańskiego na cmentarzu, wypominki są wygłaszane przed mszami św. Od środy nabożeństwa wypominkowe w kościele codziennie o godz. 17:15.
  2. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym „Emmanuel” zaprasza na Wieczór Uwielbienia w sobotę (12.11) po Mszy świętej wieczornej. W programie Adoracja Najświętszego Sakramentu, uwielbienie Boga modlitwą i śpiewem. 
  3. W naszym kościele w każdy czwartek o godz. 19:15 odbywają się spotkania w ramach Seminarium Odnowy Wiary. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.
  4. Spotkanie Jasnogórskiej Rodziny Różańcowej za tydzień (13.11) o godz. 11:30 w klasztorze. Gospodarzami spotkania będą róże: MB Jasnogórskiej i św. Moniki.
  5. Spowiedź i adoracja odbywają się już w zwyczajowym czasie, tj. w dni powszednie od 15:00 do 17:50. Jednocześnie ponawiamy prośbę, by unikać spowiedzi podczas mszy św. Spowiedź przed mszami pozostawmy dla osób, które nie mogą przyjść w tygodniu, zwłaszcza chorych i starszych.
  6. Zarząd Stowarzyszenia „Renovabis” serdecznie dziękuje wszystkim darczyńcom oraz wolontariuszom za udział w kweście w dniu 1 listopada. Informuje również, że zebraliśmy 17 464,58 zł. Pieniądze zostaną przeznaczone na renowację kolejnych nagrobków.
  7. W minionym tygodniu pożegnaliśmy zmarłą Antoninę Opalińską - Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie...

Z życia parafi

Kolęda 2022/23

Kolęda 2022/23

Wizyta duszpasterska rozpocznie się 27 grudnia. Będziemy odwiedzać...

Więcej
KEP w sprawie ataków na św. Jana Pawła II

KEP w sprawie ataków na św. Jana Pawła II

STANOWISKO RADY STAŁEJ KONFERENCJI EPISKOPATU POLSKI WOBEC DZIAŁAŃ JANA...

Więcej
Zmarł o. Stanisław Jarosz

Zmarł o. Stanisław Jarosz

Ze smutkiem zawiadamiamy, że dnia 19 listopada 2022 r., przeżywszy 69 lat,...

Więcej
Pomnik o. Kajetana Młynarskiego

Pomnik o. Kajetana Młynarskiego

Niewiele osób w naszym miescie wie, że Włodawa ma swojego Męczennika. Jest...

Więcej