Parafia Świętego Ludwika we Włodawie




I Komunia Święta

Rozmowy przed I Komunią Świętą

 

17 kwietnia 2018 (wtorek) g. 15 – 17 – SP nr 2  klasa 3 A

20 kwietnia 2018 (piątek) g. 15 – 16 – SP nr 2 klasa 3 B

23 kwietnia 2018 (poniedziałek) g. 15 – 17 – SP 2 klasa 3 C

27 kwietnia 2018 (piątek) g. 15 – 16 – SP nr 3 klasa A i B

30 kwietnia 2018 (poniedziałek) g. 15 – 17 SP nr 3 klasa C i D

1 maja 2018 (wtorek) –  g. 15 – 17 termin wolny dla chętnych

7 maja 2018 (poniedziałek) – g. 15 – 17 termin wolny dla chętnych

8 maja 2018 (wtorek) g. 15 – 17 – SP nr 3 klasa E i F

 

I SPOWIEDŹ  - SOBOTA 19 maja 2018 rozpoczęcie nabożeństwa pokutnego g. 15.00

 

 

Sprzątanie kościoła – 18 maja 2018 piątek (oddzielna lista dla rodziców) po wieczornej Mszy św.

Pomoc w dekorowaniu kościoła – 19 maja 2018 sobota, po wieczornej Mszy św.

 

 

 

Spotkania formacyjne Rodziców dzieci komunijnych

 

Grupa I – NIEDZIELA 29 kwietnia 2018 g. 15.00

  1. Adrian Tywoniuk
  2. Alicja Gonerska
  3. Damian Chełmicki
  4. Dawid Andrzej Masłowski
  5. Igor Gruszczyński
  6. Jakub Kozyra
  7. Jan Goś
  8. Jan Szczurek
  9. Jan Szymański
  10. Jessica Głowacka
  11. Justyna Wizor
  12. Kornelia Steć
  13. Laura Gulska
  14. Laura Piwowarczyk
  15. Łukasz Jarząbek
  16. Maciej Henryk Baj
  17. Maciej Wereszczyński
  18. Marta Chełmicka
  19. Michał Czuj
  20. Michał Goleman
  21. Michał Rabczewski
  22. Mikołaj Paszkiewicz
  23. Ola Maciejko
  24. Olaf Chomiczuk
  25. Olaf Woliński
  26. Oskar Kaczan
  27. Patryk Rolko
  28. Paweł Makus
  29. Piotr Ochrymiuk
  30. Rafał Iwaniuk
  31. Roksana Brzezicka

 

 

 

 

 

 

Grupa II – NIEDZIELA 06 maja 2018 g.15.00

  1. Sebastian Sławiński
  2. Weronika Drzewiczuk
  3. Wiktor Ziemiański
  4. Wiktoria Gawrylczenko
  5. Wiktoria Jańska
  6. Wiktoria Radzio
  7. Wojciech Kępiński
  8. Alan Sielaszuk
  9. Aleksandra Schweisser
  10. Alicja Pręciuk-Rędziniak
  11. Alicja Siemiak
  12. Anastazja Jurkowska
  13. Ania Tokarska
  14. Anna Litaszewska
  15. Antoni Włoch
  16. Bartosz Księżopolski
  17. Dominik Ryl
  18. Filip Kierepka
  19. Filip Pręciuk
  20. Grzegorz Greszta
  21. Grzegorz Lewicki
  22. Jagoda Milart
  23. Jakub Brzozowski
  24. Jakub Łuszczyk
  25. Jakub Postawski
  26. Julia Czerniak
  27. Julia Grzywaczeska
  28. Kacper Wojtkowiak
  29. Karol Wróbel
  30. Karolina Jakubiuk

 

 

 

Grupa III – NIEDZIELA 06 maja 2018 g. 17.00

  1. Krystian Wójciuk
  2. Krzysztof Korpysz
  3. Lena Kapera
  4. Lena Pawlik
  5. Maciej Kosyk
  6. Maja Młotkowska
  7. Maja Nowakowska
  8. Marcel Wawryszuk
  9. Martyna Józefczuk
  10. Martyna Prokopiuk
  11. Michalina Bilicz
  12. Michał Józefczuk
  13. Michał Kloc
  14. Mikołaj Lichaczewski
  15. Mikołaj Śpiewak
  16. Mikołaj Tchórzewski
  17. Nikodem Czuj
  18. Olga Borsuk
  19. Oliwia Owczarek
  20. Paweł Mikołajewski
  21. Piotr Puczyński
  22. Róża Milart
  23. Szymon Kisiel
  24. Weronika Dzierzbicka
  25. Wiktor Głos
  26. Wiktor Purc
  27. Wiktor Tadyniewicz
  28. Wiktoria Werner
  29. Zuzanna Chaciołka
  30. Zuzanna Mazurek

 

 

 

WYJĄTKOWO NA WSZYSTKIE  SPOTKANIA TRZECH GRUP ZAPREASZAMY SAMYCH RODZICÓW I PROSIMY ZABRAĆ ZE SOBĄ DŁUGOPISY


powrót